Elektryczne grzejniki przemysłowe i termostaty - Oferta Tom-El

Firma Tom-El specjalizuje się w sprzedaży oraz profesjonalnym doradztwie w zakresie systemów grzewczych dla klientów indywidualnych oraz firm. Naszą specjalnością są przede wszystkim elektryczne grzejniki przemysłowe oraz inne zaawansowane rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą naszych produktów. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź przy użyciu formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce „Zapytanie”.

Nagrzewnice elektryczne, grzejniki, grzałki i inne rozwiązania dla domu oraz przemysłu

Dysponujemy szerokim asortymentem sprawdzonych, niezawodnych rozwiązań najlepszych marek. Stawiamy na nowoczesne systemy, które są bezkonkurencyjne zarówno w zakresie efektywności, jak i bezpieczeństwa. W ofercie posiadamy m.in. maty i kable grzejne elektryczne do ogrzewania podłogowego oraz inne produkty, które świetnie sprawdzają się w domach, a także szeroki wybór urządzeń grzewczych dla przemysłu takich jak:

  • grzejniki ze stali nierdzewnej i grzejniki kwasoodporne,
  • nagrzewnice elektryczne przemysłowe w wykonaniu standard oraz przeciwwybuchowym Ex, 
  • grzałki immersyjne (zanurzeniowe) i nurnikowe,
  • termostaty przemysłowe i regulatory,
  • grzejniki konwektorowe i nagrzewnice w różnych klasach temperaturowych.

Polecamy maty i kable grzejne do ogrzewania domów, podjazdów do garaży i pomieszczeń przemysłowych. Zajmujemy się również zabezpieczeniem gruntów pod komorami chłodniczymi.

© 2019 TOM-EL, Tel.:+48 695 85 42 45 | tom-el@tom-el.com.pl Agencja interaktywna Migomedia