Nagrzewnice powietrza NEVADA naścienne

Nagrzewnice powietrza to bardzo wydajne urządzenia służące do ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Można je stosować zarówno do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych jak i warsztatów  hal produkcyjnych, a także w budownictwie i sektorze rolnym.
Z uwagi na to, że są to również urządzenia przenośne można je łatwo ustawić w dowolnym pomieszczeniu i stosować zarówno do ogrzewania ciągłego lub awaryjnego. Dzięki temu, że nagrzewnice są proste w obsłudze, nie zużywają tlenu podczas pracy, mogą być stosowane w zamkniętych pomieszczeniach.
Posiadają zabudowane zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz termostat. Dzięki solidnej konstrukcji mogą być stosowane w trudnych warunkach pracy.

Nagrzewnice stacjonarne NEVADA można łączyć w grupy sterowane ze wspólnego urządzenia sterującego. Posiadają ruchome lamele umożliwiające skierowanie strumienia powietrza w żądanym kierunku. Uchwyt ścienny umożliwia dodatkowo ustwienie urządzenia pod różnymi kątami pracy. Nagrzewnice dostępne są w mocach od 4,5 do 20kW.

nevada-e-zdjecie-485403a2

© 2019 TOM-EL, Tel.:+48 695 85 42 45 | tom-el@tom-el.com.pl Agencja interaktywna Migomedia