platnosci paypal dhl

Nagrzewnica elektryczna MASTER B 09 EPB

Nagrzewnica elektryczna stojąca z nadmuchem do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych , warsztatów , hal produkcyjnych , magazynów itp. Wyposażona w dwa uchwyty do przenoszenia. Sterownie - wbudowany termostat oraz zabezpieczenie termiczne. Dwa zakresy pracy 4,5kW lub 9kW.

610,00

Nagrzewnica elektryczna MASTER B 15 EPB

Nagrzewnica elektryczna stojąca z nadmuchem do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, warsztatów , hal produkcyjnych , magazynów itp. Wyposażona w dwa uchwyty do przenoszenia. Sterownie - wbudowany termostat oraz zabezpieczenie termiczne. Dwa zakresy pracy 7,5kW lub 15kW.

980,00

Nagrzewnica elektryczna MASTER B 18 EPR

Nagrzewnica elektryczna na kołach z nadmuchem do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych , warsztatów , hal produkcyjnych , magazynów itp. Wyposażona w koła do łatwego przemieszczania nagrzewnicy. Sterownie - opcjonalny termostat zewnętrzny pomieszczeniowy. Potrójne zabezpieczenie termiczne. Dwa zakresy pracy 9kW lub 18kW. Możliwość podłączenia węża do rozprowadzania ciepłego powietrza.

2.050,00

Nagrzewnica elektryczna MASTER B 22 EPB

Nagrzewnica elektryczna stojąca z nadmuchem do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych , warsztatów , hal produkcyjnych , magazynów itp. Wyposażona w dwa uchwyty do przenoszenia. Sterownie - wbudowany termostat oraz zabezpieczenie termiczne. Dwa zakresy pracy 11kW lub 22kW.

1.490,00

Nagrzewnica elektryczna MASTER B 30 EPR

Nagrzewnica elektryczna na kołach z nadmuchem do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych , warsztatów , hal produkcyjnych , magazynów itp. Wyposażona w koła do łatwego przemieszczania nagrzewnicy. Sterownie - opcjonalny termostat zewnętrzny pomieszczeniowy. Potrójne zabezpieczenie termiczne. Dwa zakresy pracy 15kW lub 30kW. Możliwość podłączenia węża do rozprowadzania ciepłego powietrza.

3.900,00

Termostat TH-5 do nagrzewnic elektrycznych MASTER B 18 na kołach

Termostat do kontroli temperatury w pomieszczeniu . Połączony z nagrzewnicą B 18 za pomocą przewodu zasilającego długości 10m z wtykiem. Umożliwia kontrolowanie temperatury w ogrzewanym pomieszczeniu . Zakres regulacji od 0 do 35 st.C.

406,00

Wąż do nagrzewnic elektrycznych MASTER B 18 na kołach

Wąż do rozprowadzania ciepłego powietrza z nagrzewnicy do oddalonych części ogrzewanych pomieszczeń. Umożliwia doprowadzenie ciepłego powietrza w dowolne miejsce w ogrzewanym pomieszczeniu bez konieczności przemieszczania nagrzewnicy.

606,00

Wąż do nagrzewnic elektrycznych MASTER B 30 na kołach

Wąż do rozprowadzania ciepłego powietrza z nagrzewnicy do oddalonych części ogrzewanych pomieszczeń. Umożliwia doprowadzenie ciepłego powietrza w dowolne miejsce w ogrzewanym pomieszczeniu bez konieczności przemieszczania nagrzewnicy.

771,00

© 2019 TOM-EL, Tel.:+48 695 85 42 45 | tom-el@tom-el.com.pl Agencja interaktywna Migomedia