Najlepsze grzejniki ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej

Jeśli poszukują Państwo wydajnych i solidnych grzejników do stosowania w obiektach przemysłowych, polecamy użebrowane grzejniki elektryczne RRH, które wykorzystuje się w zakładach przemysłu spożywczego, browarach, zakładach chemicznych, oczyszczalniach ścieków i sortowniach odpadów.

Wysoki stopień ochrony IP66 umożliwia stosowanie ich w pomieszczeniach wilgotnych. Bardzo często stosuje się je m.in. do ogrzewania magazynów, szybów windowych, hydroforni oraz w przepompowniach ścieków, myjniach samochodowych, hangarach. Dla środowiska silnie korozyjnego i agresywnego idealnym rozwiązaniem będą wykonane ze stali kwasoodpornej grzejniki RRH V4A.

Oferowane grzejniki dostępne są zarówno w wersji nisko, jak również wysokotemperaturowej. Wersje grzejników wysokotemperaturowych RRH wykonane są ze stali nierdzewnej oraz RRH V4A ze stali kwasoodpornej.

W zależności od sposobu wykonania, grzejniki mogą posiadać termostat albo 3-stopniowy przełącznik mocy. Dostępne są również wersje bez termostatu.

Krawędzie użebrowane w grzejnikach niskotemperaturowych RRH NO osiągają temperaturę około 90oC, natomiast krawędzie w modelach wysokotemperaturowych (RRH, RRH TR , RRH ST) nagrzewają się do temperatury 200oC.

Oferowane przez nas grzejniki przemysłowe RRH, ze względu na wysoką temperaturę użebrowania, zalecane są do instalacji w pomieszczeniach, gdzie rzadko przebywa niewielka ilość personelu po przeszkoleniu. Jeśli z pomieszczenia, w którym znajduje się system grzejny, korzysta większa ilość osób, grzejnik powinien być zamontowany poza zasięgiem rąk albo powinny być zastosowane grzejniki niskotemperaturowe RRH NO

Do produkcji grzejników wykorzystuje się stal nierdzewną albo kwasoodporną, która pozwala na pracę w otoczeniu korozyjnym albo agresywnym. W zależności od wersji mogą posiadać zabudowany termostat o zakresie nastaw +5 do +30oC lub 3 stopniowy przełącznik mocy grzejnika.

W asortymencie posiadamy również wykonane ze stali kwasoodpornej osłony SK przeznaczone dla grzejników wysokotemperaturowych.

grzejnik nierdzewny WD-6f483ff1

? 2011 TOM-EL, Tel.:+48 695 85 42 45 | tom-el@tom-el.com.pl Agencja interaktywna Migomedia